Kalkandere Resim

Haberin demi

  • Dolar 5,40
  • Euro 6,11
  • GR ALTIN 209,91
  • ÇEYREK 343,61

Kalkandere 19 Mayıs Gençlik Haftası Kutlamaları

Kalkandere 19 Mayıs Gençlik Haftası Kutlamaları

Kalkandere 19 Mayıs Gençlik Haftası Kutlamaları

İlçemizde 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftasında birbirinden güzel etkinlikler yapılarak kutlandı.

Gençlerin; sosyal, kültürel, zihinsel, sportif ve sanatsal gelişimlerine katkıda bulunmak, kendilerini ifade edebilen bireylerin ortaya çıkmasına yardımcı olmak, milli ve manevi değerlere saygılı, görev ve sorumluluk bilinci gelişmiş ve toplumla bütünleşmiş sağlıklı nesiller yetiştirilmesini sağlamak amacıyla 19 Mayıs´ı içine alan hafta her yıl Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası olarak kutlanmaktadır. Bu doğrultuda; bu yıl Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftasının kutlanmasına ilişkin İlçemiz birbirinden güzel etkinliklere sahne oldu.

---14 Mayıs Günü Gençlik Haftasının başlangıcı olarak İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü Çelengi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut TİRYAKİ tarafından Atatürk Anıtın´a sunuldu.

Kalkandere Anadolu İmam Hatip Lisesinde Resim Sergisi ve Kermes Düzenlendi.

Lise öğrencileri arasında "19 Mayıs 1919" temalı kompozisyon yarışması düzenlendi. Bu yarışma sonucuna göre:

Birinci: Ş.F.M.Ö.Ç.P.A.L. 11AL Sınıfı Öğrencisi Resmiye Yener - 19 Mayıs 1919

İkinci: AİHL 11A Sınıfı Öğrencisi Vildan Yazıcı - Şerefli Milletin Şanlı Çocukları

Üçüncü: Ş.F.M.Ö.Ç.P.A.L. 12AL Öğrencisi Kader Kamiloğlu - Önce Vatan dereceye girdi.

Şehit Fikret Metin Öztük Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri tarafıdan hazırlanan tiyatro gösterisi sahnelendi.

-İlçe Çapında farklı dallarda atletizm yarışmaları yapıldı. 

Liseler arası 2000m Uzun Mesafe Erkekler Koşusu, Birinci: Onur Yılmaz, İkinci: Emrullah Midilli, Üçüncü: Mustafa Kuzgun

Liseler arası 200x4  Erkekler Bayrak Yarışı  Hamdusena ÇELİK, Doğan KARATAŞ, Hüsamettin Taşdemir, Mustafa Yılmaz ( Kalkandere Anadolu İmam Hatip Lisesi)

Ortaokullar arası 1500m Orta Mesafe Erkekler Koşusu: Birinci: Bülent Can Doğan, İkinci: Can Polat Uzun, Üçüncü: M. Yiğithan Keskin7

Ortaokullar arası 1000m Orta Mesafe Bayanlar Koşusu:Birinci Eylül Çolak, İkinci: Sudem Yıldız, Üçüncü: M.Nur Çolak dereceye girdi.

 

16-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-201816-05-2018

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

HABERE YORUM YAZIN

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

  • S.Lig
  • 1.Lig
  • 2.Lig Kırmızı
  • 2.Lig Beyaz
    Takımlar O G B M Av P
Şampiyonlar Ligi
UEFA
Alt Lig
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
    Takımlar O G B M Av P
NAMAZ VAKİTLERİ
BASINDA BUGÜN
TÜM GAZETELER
yukarı çık